Aktualności

Aktualności

LIPOWA ODEBRANA

Mieszkańcy Leszna Górnego mogą cieszyć się z kolejnej utwardzonej drogi, która zwiększy bezpieczeństwo i komfort poruszania się pieszych i zmotoryzowanych. 15 maja br. nowo przebudowana ulica została oddana do użytku.
czytaj dalej

Przebudowa ulicy Lipowej dobiega końca

Dobiegają końca prace na ulicy Lipowej w Lesznie Górnym. W ramach przebudowy prace na odcinku o długości 135 m, tj. od skrzyżowania z ulicą Kolonia do drogi wojewódzkiej, obejmują roboty rozbiórkowe istniejącej nawierzchni i krawężników, korytowanie jezdni i wjazdów, montaż krawężników, wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego oraz położenie nawierzchni jezdni z kostki betonowej szarej, a wjazdów z kostki betonowej kolorowej. 
czytaj dalej

WYKONAWCY NA BUDOWĘ ULICY LIPOWEJ ZOSTALI WYŁONIENI

W wyniku postępowania przetargowego wyłonieni zostali wykonawcy na realizację projektu pn. „Przebudowa odcinka drogi gminnej Nr 005952F - ul. Lipowej w miejscowości Leszno Górne”.
czytaj dalej

CO SŁYCHAĆ W LESZNIE GÓRNYM?

Już wkrótce ruszy kolejna inwestycja, której celem jest unowocześnianie i porządkowanie przestrzeni publicznej Leszna Górnego. Burmistrz Mirosław Gąsik podpisał umowę o dofinansowanie przebudowy ulicy Lipowej, które wynosi 91 tys. zł.
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON