Budynek OSP Leszno Górne

ZAKOŃCZONA TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU OSP W LESZNIE GÓRNYM

29 maja br. zakończono prace w ramach zadania pn. „Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Lesznie Górnym”, które zrealizowane zostały dzięki preferencyjnej, długoterminowej pożyczce, z częściowym umorzeniem, z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.
czytaj dalej

REMIZA STRAŻACKA W LESZNIE GÓRNYM GOTOWA – TO NIE ŻART!

Poniedziałek Wielkanocny to tradycyjny Śmigus Dyngus. W ten dzień radości i oblewania się wodą strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lesznie Górnym chwalą się nowym budynkiem remizy, wyremontowanym dzięki wsparciu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze. To także wielki sukces szprotawskich radnych zaangażowanych w ten projekt, są to radni Halina Sawa oraz Władysław Sobczak.
czytaj dalej

TRWA REMONT REMIZY STRAŻACKIEJ

Szybko i sprawnie posuwają się roboty budowalne przy termomodernizacji obiektu Ochotniczej Straży Pożarnej w Lesznie Górnym. Dzięki przeprowadzonym unowocześnieniom gotowy budynek będzie przede wszystkim tani w eksploatacji, a dodatkowo będzie cieszył oko nową i estetyczną elewacją.
czytaj dalej

UMOWA NA FINANSOWANIE MODERNIZACJI BUDYNKU OSP W LESZNIE GÓRNYM PODPISANA

18 grudnia br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze o udzielenie pożyczki w kwocie 464.206,01 zł z częściowym jej umorzeniem na realizację projektu termomodernizacji budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Lesznie Górnym.
czytaj dalej

BUDYNEK OSP W LESZNIE GÓRNYM WYREMONTUJE SPÓŁKA CHROBRY

Wkrótce ruszamy z termomodernizacją budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Lesznie Górnym. Zadanie, które zostało zlecone do realizacji spółce Szprotawski Zarząd Nieruchomościami Chrobry, otrzymało  prawie pół miliona złotych wsparcia z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.
czytaj dalej

ODNAWIAMY BUDYNEK OSP W LESZNIE GÓRNYM

Dzięki prawie pół miliona złotych wsparcia otrzymanego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze już wkrótce ruszamy z termomodernizacją budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Lesznie Górnym. To kolejna inwestycja realizowana w tej miejscowości.
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON