Informacje o projekcie

Informacje o projekcie

Nazwa programu
Program Olimpia – Program budowy przyszkolnych hal sportowych na 100- lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich.
 
Nazwa zadania
„Budowa nowego boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Liceum Ogólnokształcącym w Szprotawie".
 
Krótki opis zadania
W ramach realizacji zadania wykonana zostanie przyszkolna hala sportowa przy Liceum Ogólnokształcącym w Szprotawie o konstrukcji lekkiej z zadaszeniem łukowym z drewna klejonego warstwowo z powłoką membranową. Hala umiejscowiona będzie nad istniejącym boiskiem wielofunkcyjnym o wielkości 20mx40m, które wymaga kompleksowej wymiany nawierzchni oraz remontu podbudowy boiska. W ramach przewidzianych prac planuje się wykonanie dokumentacji projektowej, przeprowadzenie robót ziemnych na boisku w zakresie: prac rozbiórkowych istniejących nawierzchni, robót ziemnych, podbudowy itp. Nawierzchnia boiska wykonana będzie z poliuretanu. W obrębie hali umiejscowione będzie także zaplecze sanitarno – szatniowe, wykonana i zamontowana zostanie instalacja elektryczna, wraz z oświetleniem hali a także przyłącze elektryczne. Zakłada się montaż instalacji CO, wentylacji jak również instalacji wodno – kanalizacyjnej. Zakupione zostanie podstawowe wyposażenie sportowe oraz strzelnica laserowa mobilna na cztery stanowiska. Wokół hali zagospodarowany zostanie teren. Nad prawidłową realizacją zadania sprawowany będzie nadzór inwestorski. 
 
Finansowanie zadania
Zadanie dofinansowane z budżetu państwa w kwocie 1.300.000,00 zł.
Całkowita wartość zadania: 1.971.000,00 zł.
 
Przewidywany termin zakończenia zadania
grudzień 2023 r.

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON