Renowacja ratusza

POSTĘP PRAC PRZY RENOWACJI ELEWACJI RATUSZA

Trwa rewitalizacja elewacji największego szprotawskiego zabytku. Uniedogodnienia, związane z ustawionym rusztowaniem, zamknięciem środkowego wejścia do ratusza oraz wyłączeniem z ruchu części chodnika, zgodnie z planem, potrwają do połowy grudnia tego roku.
czytaj dalej

REWITALIZACJA ELEWACJI RATUSZA

Ruszyły prace związane z renowacją elewacji szprotawskiego ratusza. Ustawione przy frontowej ścianie rusztowanie oznacza nieudogodnienia dla mieszkańców. Środkowe wejście do ratusza jest zamknięte, a interesanci mogą dostać się do budynku przez wejście główne lub boczne od strony wschodniej. Z ruchu wyłączona została także część chodnika.
czytaj dalej

JUŻ WKRÓTCE RUSZAMY Z RENOWACJĄ ELEWACJI RATUSZA

Oficjalne przewodniki turystyczne określają szprotawski ratusz jako europejski unikat, co zawdzięcza posiadaniu aż dwóch wież. Do tego jedna z nich jest krzywa! Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z budżetu Województwa Lubuskiego kontynuujemy rewitalizację naszej architektonicznej perełki.
czytaj dalej

MAMY DOFINANSOWANIE NA NOWĄ ELEWACJĘ RATUSZA!

16 maja br. burmistrz Mirosław Gasik podpisał umowę z Wicemarszałkiem Województwa Lubuskiego Stanisławem Tomczyszynem o dofinansowanie projektu pn. „Remont elewacji w budynku Ratusza Miejskiego w Szprotawie – Etap I”. Dzięki 60 tys. zł wsparcia kontynuować będziemy rewitalizację ratusza, którą rozpoczęliśmy od wymiany dachu.
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON