Aktualności

Aktualności

TERMOMODERNIZACJA SZKOŁY W WIECHLICACH ZAKOŃCZONA

Dzięki 6 mln zł dofinansowania, otrzymanym z unijnych środków w ramach RPO Lubuskie 2020, Szkoła Podstawowa w Wiechlicach przeszła imponującą metamorfozę. Przeprowadzona głęboka termomodernizacja podniosła walory estetyczne, jak również efektywność energetyczną kompleksu składającego się z budynku głównego, budynku byłego gimnazjum, sali gimnastycznej oraz stołówki z łącznikiem.
czytaj dalej

PIĘKNIEJE SZKOŁA W WIECHLICACH

Wszystko wskazuje na to, że po wakacyjnej przerwie uczniowie wrócą do odnowionych budynków Szkoły Podstawowej w Wiechlicach. Na termomodernizację placówki gmina otrzymała aż 6 mln zł wsparcia ze środków unijnych.
czytaj dalej

SZPROTAWA DOBRZE KORZYSTA Z UNIJNYCH ŚRODKÓW!

13 czerwca br. burmistrz Mirosław Gąsik podczas wizyty przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego – Członka Zarządu Marcina Jabłońskiego oraz Dyrektora Departamentu Programów Regionalnych Marka Kamińskiego – zaprezentował postępy prac przy inwestycjach współfinansowanych ze środków unijnych w ramach RPO - Lubuskie 2020.
czytaj dalej

POSTĘP PRAC PRZY TERMOMODERNIZACJI SZKOŁY W WIECHLICACH

W szybkim tempie realizowane są prace przy termomodernizacji budynków Szkoły Podstawowej w Wiechlicach. Inwestycja jest częścią wielkiego projektu unowocześniania gminnej bazy oświatowej.
czytaj dalej

RUSZYŁY PRACE PRZY MODERNIZACJI SZKOŁY W WIECHLICACH

Placówka szkolna w Wiechlicach w końcu doczekała się remontu. Od lat straszące, zniszczone i szaro-bure ściany budynków szkolnych przechodzą już metamorfozę dzięki 6-milionowemu unijnemu wsparciu. Efekt prac ma być równie spektakularny, jak w przypadku szprotawskiej Jedynki! Z niecierpliwością czekamy na rezultaty.  
czytaj dalej

WIECHLICE PIĘKNIEJĄ. ROZPOCZYNAMY MODERNIZACJĘ SZKOŁY

Już wkrótce ruszy termomodernizacja budynków Szkoły Podstawowej w Wiechlicach. 28 lutego br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał umowę z wykonawcą inwestycji, na którą gmina otrzymała aż 6 mln zł wsparcia ze środków unijnych.
 
 
czytaj dalej

6 MLN ZŁ NA TERMOMODERNIZACJĘ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WIECHLICACH

21 grudnia 2022 r., Burmistrz Mirosław Gąsik podpisał umowę o dofinansowanie na termomodernizację Szkoły Podstawowej w Wiechlicach. Inwestycja współfinansowana będzie ze środków unijnych w wysokości 6 mln złotych.
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON