Aktualności

Aktualności

PASTERZOWICE, LESZNO GÓRNE I HENRYKÓW Z NOWYMI DROGAMI

17 lutego br. zakończyły prace związane z budową dróg na szprotawskich terenach wiejskich. Otrzymane unijne wsparcie w wysokości 4.094.103 zł pozwoliło na przebudowę ciągów komunikacyjnych o łącznej długości 5,055 km.
czytaj dalej

BUDUJEMY RONDO W HENRYKOWIE!

Wielkimi krokami zmierzamy do zakończenia przebudowy infrastruktury drogowej w Henrykowie. Oprócz nowych, komfortowych i bezpiecznych dróg powstaje tam pierwsze na szprotawskich terenach wiejskich rondo.
czytaj dalej

W HENRYKOWIE PRACA WRE

Trwają prace związane z budową drogi w Henrykowie, na którą gmina pozyskała unijne dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. 
czytaj dalej

WKRÓTCE OTWARCIE NOWYCH DRÓG W PASTERZOWICACH

Dobiegają końca prace przy budowie ciągów komunikacyjnych w Pasterzowicach. Dwie nowe asfaltowe drogi współfinansowane są z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
czytaj dalej

BUDUJEMY DROGI NA WSIACH. KOLEJNE DWIE POWSTAJĄ W PASTERZOWICACH

Rozwój terenów wiejskich i poprawa ich konkurencyjności nie byłaby możliwa bez budowy nowych dróg. Dlatego kolejne szprotawskie wsie wzbogacają się o komfortowe i bezpieczne ciągi komunikacyjne. Pomagają nam w tym unijne fundusze z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
czytaj dalej

NA FABRYCZNEJ PRACA WRE

Trwają roboty drogowe na ulicy Fabrycznej w Lesznie Górnym. Generalny remont drogi możliwy jest dzięki unijnym pieniądzom z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, po które śmiało sięgamy, aby mieszkańcom szprotawskich wsi żyło się lepiej.
czytaj dalej

MAMY WYŻSZE DOFINANSOWANIE NA BUDOWĘ DRÓG

9 września br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał aneks do umowy zawartej pomiędzy Gminą Szprotawą a Województwem Lubuskim w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Zmiany dotyczą zwiększenia kwoty dofinansowania o 1.908.974 zł.
czytaj dalej

W HENRYKOWIE POWSTAJE NOWA DROGA!

Rozpoczęły się pierwsze prace związane z budową drogi w Henrykowie, na którą gmina pozyskała unijne dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Planowany termin zakończenia przedsięwzięcia to luty 2023 r.
czytaj dalej

POWSTANIE KOLEJNA DROGA NA TERENACH WIEJSKICH

Tym razem nowa droga wybudowana zostanie w Lesznie Górnym. 18 maja br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał umowę na budowę w formule zaprojektuj i wybuduj ulicy Fabrycznej. Powstanie ona dzięki unijnemu dofinansowaniu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
czytaj dalej
1 2

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON