Aktualności

Aktualności

Projekt dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Celowego
w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
 

WIECHLICE Z NOWYMI DROGAMI

W grudniu 2023 roku odbył się odbiór końcowy przebudowanych ulic Brzozowej, Klonowej i Akacjowej w Wiechlicach. Generalnie zmodernizowane ciągi komunikacyjne to nowoczesna infrastruktura drogowa z nowymi chodnikami, ścieżkami rowerowymi, miejscami postojowymi, zatoką autobusową, przejściami dla pieszych oraz oświetleniem.
czytaj dalej

UMOWY Z WYKONAWCAMI ZE ZMIANAMI

Pod koniec października br. burmistrz Mirosław Gasik podpisał aneksy do umów z wykonawcami na realizację projektu „Rozbudowy dróg gminnych Nr 005947F, Nr 005943Fi Nr 005935F w Wiechlicach” w zakresie wydłużenia zakończenia zadania do 15 grudnia 2023 r.
czytaj dalej

OSTATNIE SZLIFY PRZED ODDANIEM DRÓG DO UŻYTKU

Generalna przebudowa ulic Akacjowej, Klonowej i Brzozowej w Wiechlicach dobiega końca. Już wkrótce mieszkańcy będą mogli korzystać z wygodnych i bezpiecznych dróg, nowych ścieżek rowerowych, chodników oraz miejsc parkingowych. Aktualnie prowadzone są prace wykończeniowe.
czytaj dalej

NA DROGACH W WIECHLICACH WYLEWAMY JUŻ ASFALT

Dobiegają końca prace przy generalnej przebudowie ulic Klonowej, Brzozowej i Akacjowej w Wiechlicach. Już wkrótce do użytku oddanych zostanie kilka kilometrów nowoczesnej sieci komunikacji drogowej, w postaci nowych ulic, chodników, przejść dla pieszych i ścieżek rowerowych.
czytaj dalej

UMOWA O DOFINANSOWANIE ZE ZMIANAMI

16 czerwca 2023 r. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał aneks Nr 7 do umowy o dofinansowanie projektu pn. „Rozbudowa dróg gminnych Nr 005947F, Nr 005943F i Nr 005935F w Wiechlicach”  w zakresie zwiększenia całkowitej wartości zadania.
czytaj dalej

AKACJOWA JUŻ Z PIERWSZĄ WARSTWĄ ASFALTU

Szybko i sprawnie posuwają się prace przy przebudowie ulicy Akacjowej w Wiechlicach. Nawierzchnia drogi, z wcześniej ułożoną podbudową oraz zamontowanymi krawężnikami i obrzeżami, przykrywana jest pierwszą warstwą asfaltu.
czytaj dalej

NA BRZOZOWEJ I KLONOWEJ PRACA WRE

Prace przy budowie dróg w Wiechlicach idą pełna parą. Już niedługo mieszkańcy Wiechlic będą mogli korzystać z nowoczesnej sieci komunikacji drogowej, w postaci nowych ulic, chodników, przejść dla pieszych czy ścieżek rowerowych.
czytaj dalej

UTRUDNIENIA NA AKACJOWEJ I DK12

Trwają prace związane z rozbudową ulicy Akacjowej w Wiechlicach. To część wielkiej inwestycji, mającej na celu modernizację głównych dróg w Wiechlicach. Roboty budowlane oznaczają również  spore utrudnienia polegające na wyłączeniu drogi z użytkowania i wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu.
czytaj dalej

PRACE PRZY BUDOWIE DRÓG W WIECHLICACH IDĄ PEŁNĄ PARĄ

Trwają intensywne roboty budowlane przy kompleksowej modernizacji ulic Akacjowej, Brzozowej i Klonowej. Dzięki wyznaczonym ciągom komunikacyjnym i ułożonym krawężnikom widać już zarys nowej infrastruktury drogowej, która podniesie bezpieczeństwo i wygodę jej użytkowników.
czytaj dalej
1 2 3

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON